Програма за общинско първенство по футбол /аматьори/ мъже - Община Аксаково сезон 2012г - есен

ПРОГРАМА

ЗА ОБЩИНСКО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ /АМАТЬОРИ/

МЪЖЕ – ОБЩИНА АКСАКОВО

СЕЗОН 2012 г. – ЕСЕН

 


час

I кръг – 16 септември 2012 г. /неделя/

10.00

ФК „Валенсия” с.Водица – ФК „Пластхим” гр.Аксаково

10.00

ФК „Левски” гр.Аксаково – ФК „Надежда” гр.Аксаково

10.00

ФК „Любляна”с.Любен Каравелово– ФК „Ветерани” гр.Аксакво

11.00

ФК „Сигурност” гр.Аксаково – ФК „Хемус” гр.Игнатиево

11.00

ФК „Каталунците” гр.Игнатиево - ФК „Арсенал” гр.Аксаково

11.00

ФК „Ботев” гр.Аксаково – ФК „Аякс” гр.Аксаково

 


час

II кръг –23 септември 2012 г. /неделя/

10.00

ФК „ Каталунците” гр.Игнатиево – ФК „Пластхим” гр.Аксаково

10.00

ФК „Любляна”с.Любен Каравелово  – ФК „Арсенал” гр.Аксаково

10.00

ФК „Валенсия” с.Водица – ФК „Ветерани” гр.Аксакво

11.00

ФК „Ботев” гр.Аксаково - ФК „Хемус” гр.Игнатиево

11.00

ФК „Сигурност” гр.Аксаково – ФК „Надежда” гр.Аксаково

11.00

ФК „Левски” гр.Аксаково – ФК „Аякс” гр.Аксаково

 


час

III кръг – 30 септември 2012 г. /неделя/

10.00

ФК „Любляна”с.Любен Каравелово  – ФК „Пластхим” гр.Аксаково

10.00

ФК „Сигурност” гр.Аксаково – ФК „Аякс” гр.Аксаково

10.00

ФК „ Каталунците” гр.Игнатиево - ФК „Ветерани” гр.Аксакво

11.00

ФК „Ботев” гр.Аксаково - ФК „Надежда” гр.Аксаково

11.00

ФК „Валенсия” с.Водица – ФК „Арсенал” гр.Аксаково

11.00

ФК „Левски” гр.Аксаково – ФК „Хемус” гр.Игнатиево

 


час

IV  кръг – 7 октомври 2012 г. /неделя/

10.00

 ФК „Левски” гр.Аксаково - ФК „Пластхим” гр.Аксаково

10.00

ФК „Валенсия” с.Водица – ФК „Надежда” гр.Аксаково

10.00

ФК „Ботев” гр.Аксаково - ФК „Ветерани” гр.Аксакво

11.00

ФК „ Каталунците” гр.Игнатиево – ФК „Хемус” гр.Игнатиево

11.00

 ФК „Сигурност” гр.Аксаково - ФК „Арсенал” гр.Аксаково

11.00

ФК „Любляна” с.Любен Каравелово - ФК „Аякс” гр.Аксаково

 


час

V кръг – 14 октомври 2012 г. /неделя/

10.00

ФК „Сигурност” гр.Аксаково – ФК „Пластхим” гр.Аксаково

10.00

ФК „Ботев” гр.Аксаково – ФК „Арсенал” гр.Аксаково

10.00

ФК „Левски” гр.Аксаково – ФК „Ветерани” гр.Аксакво

11.00

ФК „ Каталунците” гр.Игнатиево – ФК „Надежда” гр.Аксаково

11.00

ФК „Любляна” с.Любен Каравелово - ФК „Хемус” гр.Игнатиево

11.00

ФК „Валенсия” с.Водица - ФК „Аякс” гр.Аксаково

 


час

VI кръг – 21 октомври 2012 г. /неделя/

10.00

ФК „Ботев” гр.Аксаково – ФК „Пластхим” гр.Аксаково

10.00

ФК „ Каталунците” гр.Игнатиево - ФК „Аякс” гр.Аксаково

10.00

ФК „Сигурност” гр.Аксаково - ФК „Ветерани” гр.Аксакво

11.00

ФК „Любляна” с.Любен Каравелово - ФК „Надежда” гр.Аксаково

11.00

ФК „Левски” гр.Аксаково - ФК „Арсенал” гр.Аксаково

11.00

ФК „Валенсия” с.Водица – ФК „Хемус” гр.Игнатиево

 


час

VII кръг – 28 октомври 2012 г. /неделя/

10.00

ФК „Валенсия” с.Водица – ФК „Ботев” гр.Аксаково

10.00

ФК „Надежда” гр.Аксаково – ФК „Ветерани” гр.Аксакво

10.00

ФК „Аякс” гр.Аксаково – ФК „Арсенал” гр.Аксаково

11.00

ФК „Хемус” гр.Игнатиево – ФК „Пластхим” гр.Аксаково

11.00

ФК „Сигурност” гр.Аксаково -  ФК „Каталунците” гр.Игнатиево

11.00

ФК „Любляна” с.Любен Каравелово  - ФК „Левски” гр.Аксаково

 


час

VIII кръг – 4 ноеври /неделя/

10.00

ФК „Ветерани” гр.Аксакво - ФК „ Пластхим” гр.Аксаково

10.00

ФК „Любляна” с.Любен Каравелово  – ФК „Каталунците” гр.Игнатиево

10.00

ФК „Арсенал” гр.Аксаково - ФК „Надежда” гр.Аксаково

11.00

ФК „Сигурност” гр.Аксаково - ФК „Ботев” гр.Аксаково

11.00

ФК „Аякс” гр.Аксаково – ФК „Хемус” гр.Игнатиево

11.00

ФК „Валенсия” с.Водица - ФК „Левски” гр.Аксаково

 


час

IX кръг – 11 ноември 2012 г. /неделя/

10.00

ФК „Надежда” гр.Аксаково - ФК „ Пластхим” гр.Аксаково

10.00

ФК „Валенсия” с.Водица – ФК „Сигурност” гр.Аксаково

10.00

ФК „Аякс” гр.Аксаково – ФК „Ветерани” гр.Аксакво

11.00

 ФК „Любляна” с.Любен Каравелово - ФК „Ботев” гр.Аксаково

11.00

ФК „Левски” гр.Аксаково - ФК „Каталунците” гр.Игнатиево

11.00

 ФК „Хемус” гр.Игнатиево - ФК „Арсенал” гр.Аксаково

 


час

X кръг – 18 ноември 2012 г. /неделя/

10.00

ФК „Арсенал” гр.Аксаково - ФК „ Пластхим” гр.Аксаково

10.00

ФК „Левски” гр.Аксаково – ФК „Ботев” гр.Аксаково

10.00

ФК „Аякс” гр.Аксаково – ФК „Надежда” гр.Аксаково

11.00

ФК „Ветерани” гр.Аксакво – ФК „Хемус” гр.Игнатиево

11.00

ФК „Валенсия” с.Водица - ФК „Каталунците” гр.Игнатиево

11.00

 ФК „Сигурност” гр.Аксаково - ФК „Любляна” с.Любен Каравелово

 


час

XI кръг – 25 ноември 2012 г. /неделя/

10.00

ФК „Аякс” гр.Аксаково - ФК „ Пластхим” гр.Аксаково

10.00

ФК „Валенсия” с.Водица - ФК „Любляна” с.Любен Каравелово

10.00

ФК „Арсенал” гр.Аксаково - ФК „Ветерани” гр.Аксакво

11.00

ФК „Каталунците” гр.Игнатиево - ФК „Ботев” гр.Аксаково

11.00

ФК „Надежда” гр.Аксаково – ФК „Хемус” гр.Игнатиево

11.00

ФК „Сигурност” гр.Аксаково - ФК „Левски” гр.Аксаково

 

УС НА ОбПФ –Аксаково

си запазва правото на промени в програмата








Търсене
ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ - АКСАКОВО
www.eufunds.bg