Резултати и класиране по футбол на малки врати за купата на \"Иван Сергеевич Аксаков\"

 

РЕЗУЛТАТИ

ОТ ОБЩИНСКО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ НА МАЛКИ ВРАТИ

СЕЗОН  - ПРОЛЕТ 2013г.

ЗА КУПАТА НА   „ИВАН  СЕРГЕЕВИЧ АКСАКОВ”

 

ОБЩИНА АКСАКОВО

 

I ГРУПА - 31.03.2013 г.

 

час

ОТБОРИ

РЕЗУЛТАТИ

ОТБОРИ

10.00

ФК „ Олимп”

3:0

ФК „Колчестър”

10.00

ФК „Ветерани”

11:0

ФК „Мала ноча”

10.00

ФК „Каталунци”

1:0

ФК „Ферплей”

10.00

ФК „Хемус”

1:1

ФК „Валенсия”

 

II ГРУПА - 31.03.2013 г.

час

ОТБОРИ

РЕЗУЛТАТИ

ОТБОРИ

11.00

ФК „ Левски”

2:2

ФК „Черно дере”

11.00

ФК „Ботев”

3:1

ФК „Аякс”

11.00

ФК „Сигурност”

1:1

ФК „Ливърпул”

11.00

ФК „Пластхим”

0:2

ФК „Надежда”

 

I ГРУПА - 07.04.2013 г.

 

час

ОТБОРИ

РЕЗУЛТАТИ

ОТБОРИ

10.00

ФК „ Олимп”

11:0

ФК „Мала ноча”

10.00

ФК „Колчестър”

0:2

ФК „Ферплей”

10.00

ФК „Ветерани”

5:0

ФК „Валенсия”

10.00

ФК „Каталунци”

5:1

ФК „Хемус”

 

II ГРУПА - 07.04.2013 г.

час

ОТБОРИ

РЕЗУЛТАТИ

ОТБОРИ

11.00

ФК „ Левски”

4:0

ФК „Аякс”

11.00

ФК „Черно дере”

3:0

ФК „Ливърпул”

11.00

ФК „Ботев”

2:0

ФК „Надежда”

11.00

ФК „Сигурност”

2:1

ФК „Пластхим”

 

I ГРУПА - 14.04.2013 г.

 

час

ОТБОРИ

РЕЗУЛТАТИ

ОТБОРИ

10.00

ФК „ Олимп”

0:2

ФК „Ферплей”

10.00

ФК „Мала ноча”

0:6

ФК „Валенсия”

10.00

ФК Колчестър

1:2

ФК „Хемус”

10.00

ФК Ветерани

1:4

ФК „Каталунци”

 

II ГРУПА - 14.04.2013 г.

час

ОТБОРИ

РЕЗУЛТАТИ

ОТБОРИ

11.00

ФК „ Левски”

10:0

ФК „Ливърпул”

11.00

ФК „Аякс”

4:0

ФК „Надежда”

11.00

ФК „Черно дере”

3:0

ФК „Пластхим”

11.00

ФК Ботев

0:1

ФК „Сигурност”


I ГРУПА - 21.04.2013 г.

 

час

ОТБОРИ

РЕЗУЛТАТИ

ОТБОРИ

10.00

ФК „ Олимп”

5:0

ФК „Валенсия”

10.00

ФК „Ферплей”

3:0

ФК „Хемус”

10.00

ФК „Мала ноча”

0:3

ФК „Каталунци”

10.00

Фк „Колчестър

1:12

ФК Ветерани

 

 

 

II ГРУПА - 21.04.2013 г.

час

ОТБОРИ

РЕЗУЛТАТИ

ОТБОРИ

11.00

ФК „ Левски”

0:0

ФК „Надежда”

11.00

ФК „Ливърпул”

1:5

ФК „Пластхим”

11.00

ФК „Аякс”

1:0

ФК „Сигурност”

11.00

ФК „Черно дере”

0:1

ФК Ботев


 

I ГРУПА - 28.04.2013 г.

 

час

ОТБОРИ

РЕЗУЛТАТИ

ОТБОРИ

10.00

ФК „ Олимп”

3:3

ФК „Хемус”

10.00

ФК „Валенсия”

2:0

ФК „Каталунци”

10.00

ФК „Ферплей”

2:0

ФК Ветерани

10.00

ФК „Мала ноча”

0:3

Фк „Колчестър

* Забележка: ФК„Колчестър” бият служебно

II ГРУПА - 28.04.2013 г.

час

ОТБОРИ

РЕЗУЛТАТИ

ОТБОРИ

11.00

ФК „ Левски”

0:0

ФК „Пластхим”

11.00

ФК „Надежда”

2:2

ФК „Сигурност”

11.00

ФК „Ливърпул”

1:5

ФК Ботев

11.00

ФК „Аякс”

2:2

ФК „Черно дере”


I ГРУПА - 04.05.2013 г.

 

час

ОТБОРИ

РЕЗУЛТАТИ

ОТБОРИ

10.00

ФК „Каталунци”

2:0

ФК „ Олимп”

10.00

ФК „Хемус”

1:3

ФК Ветерани

10.00

ФК „Валенсия”

3:0

Фк „Колчестър”

10.00

ФК „Ферплей”

3:0

ФК „Мала ноча”

* Забележка: ФК „Валенсия” и ФК „Ферплей” бият служебно

II ГРУПА - 04.05.2013 г.

час

ОТБОРИ

РЕЗУЛТАТИ

ОТБОРИ

11.00

ФК „ Левски”

2:0

ФК „Сигурност”

11.00

ФК „Пластхим”

3:1

ФК Ботев

11.00

ФК „Надежда”

2:0

ФК „Черно дере”

11.00

ФК „Ливърпул”

1:4

ФК „Аякс”

 

I ГРУПА - 11.05.2013 г.

 

час

ОТБОРИ

РЕЗУЛТАТИ

ОТБОРИ

10.00

ФК „ Олимп”

7:1

ФК Ветерани

10.00

ФК „Каталунци”

3:0

ФК „Колчестър”

10.00

ФК „Хемус”

3:0

ФК „Мала ноча”

10.00

ФК „Валенсия”

1:12

ФК „Ферплей”

 

 

II ГРУПА - 11.05.2013 г.

час

ОТБОРИ

РЕЗУЛТАТИ

ОТБОРИ

11.00

ФК „ Левски”

3:1

ФК Ботев

11.00

ФК „Сигурност”

4:0

ФК „Черно дере”

11.00

ФК „Пластхим”

0:1

ФК „Аякс”

11.00

ФК „Надежда”

6:0

ФК „Ливърпул”



КЛАСИРАНЕ

ОТ ОБЩИНСКО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ НА МАЛКИ ВРАТИ

СЕЗОН  - ПРОЛЕТ 2013г.

ЗА КУПАТА НА   „ИВАН  СЕРГЕЕВИЧ АКСАКОВ”

 

ОБЩИНА АКСАКОВО


I ГРУПА - 11.05.2013 г.

ОТБОРИ

ПОБЕДА

РАВЕН

ЗАГУБА

ГОЛ

ТОЧКИ

1.

ФЕРПЛЕЙ

6

0

1

24-2

18

2.

ОЛИМП

5

1

1

31-6

16

3.

КАТАЛУНЦИ

5

0

2

16-6

15

4.

ВЕТЕРАНИ

4

0

3

33-15

12

5.

ВАЛЕНСИЯ

3

1

3

13-23

10

6.

ХЕМУС

2

2

3

12-16

8

7.

КОЛЧЕСТЪР

1

0

6

5-23

3

8.

МАЛА НОЧА

0

0

7

0-40

0

 

II ГРУПА - 11.05.2013 г.

ОТБОРИ

ПОБЕДА

РАВЕН

ЗАГУБА

ГОЛ

ТОЧКИ

1.

ЛЕВСКИ

4

3

0

21-3

15

2.

АЯКС

4

1

2

13-10

13

3.

БОТЕВ

4

0

3

13-9

12

4.

НАДЕЖДА

3

2

2

12-8

11

5.

СИГУРНОСТ

3

2

2

10-7

11

6.

ЧЕРНО ДЕРЕ

2

2

3

10-11

8

7.

ПЛАСТХИМ

2

1

4

9-9

7

8.

ЛИВЪРПУЛ

0

1

6

4-37

1


Тук може да дадете оценка, коментар  и предложения за турнира

Четвъртфинали 19.05.2013г.


РЕЗУЛТАТИ ОТ 19 МАЙ 2013 г.

 

час

ОТБОРИ

РЕЗУЛТАТИ

ОТБОРИ

10.00

ФК „Ферплей”

3:1

ФК „Надежда”

10.00

ФК „Олимп”

0:0 ( 4:3 дузпи)

ФК „Ботев”

10.00

ФК „Ветерани”

3:0

ФК „Левски”

10.00

ФК „Каталунци”

0:3

ФК „Аякс”

 




 

СЛЕДВАЩ КРЪГ 26 МАЙ 2013 г. - ПОЛУФИНАЛ

 

час

ОТБОРИ

РЕЗУЛТАТИ

ОТБОРИ

10.30

ФК „Ферплей”

 

ФК „Олимп”

10.30

ФК „Аякс”

 

ФК „Ветерани”

 















Търсене
ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ - АКСАКОВО
www.eufunds.bg